Estos són els premis infantils de les Falles del 2022 de la ciutat de València

SECCIÓ ESPECIAL 
  1. Premi a la Falla  227 Gayano y Lluch (Sergio Alcañiz Valiente)
  2. Premi a la Falla    12 Convent de Jerusalem-Matemàtic Marzal (José Gallego Gallego)
  3. Premi a la Falla    44 Mestre Gozalbo-Comte d’Altea (Sergio Amar Medina)
  4. Premi a la Falla  204 Espartero-Ramón y Cajal (Plantadeu 2018 SL)
  5.  Premi a la Falla    22 Exposició-Misser Mascó (Joan S. Blanch)
  6.  Premi a la Falla  145 Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals (Fernando Foix Fabregat)
  7. Premi a la Falla      9 Na Jordana (Miguel Hernández Aguelo (Miguel H))
  8. Premi a la Falla  112 Malva-Rosa-Antoni Ponz-Cavite (Mario Pérez Sánchez)
  9. Premi a la Falla  143 Reina-Pau-Sant Vicent (Ceballos y Sanabria)
  10. Premi a la Falla    83 Ciscar-Borriana (Bernardo Estela Parra)
  11. Premi a la Falla  181 Barri Beteró (Sergio Gómez Ferrer)
  12. Premi a la Falla  149 Comte de Salvatierra-Ciril Amorós (Gregorio Acebedo García)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla    44 Mestre Gozalbo-Comte d’Altea (Sergio Amar Medina)
  2. Premi a la Falla  227 Gayano Lluch (Sergio Alcañiz Valiente)
  3. Premi a la Falla    22 Exposició-Misser Mascó (Joan S. Blanch)
SECCIÓ 1
  1. Premi a la Falla 78 Bisbe Amigó-Conca (Gonzalo Gabriel Rojas Rodríguez)
  2. Premi a la Falla 100 Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel•lí (Raúl García Pertusa)
  3. Premi a la Falla 34 Pilar, pl. (Xavier Gurrea)
  4. Premi a la Falla 384 Santa Genoveva Torres-Arquitecte Tolsà (Mario Pérez Sánchez)
  5. Premi a la Falla 284 Ceramista Ros-Josep Maria Mortes Lerma (Míriam García Sandemetrio)
  6. Premi a la Falla 65 Serrans-Els Furs, pl. (David Ojeda Amorós)
  7. Premi a la Falla 1 Mercat Central, pl. (José Luis Platero Cosí)
  8. Premi a la Falla 140 Sant Josep de la Muntanya-Terol (José Fuster García)
  9. Premi a la Falla 317 Camí Nou de Picanya-Nicolau Primitiu (Ceballos y Sanabria)
  10. Premi a la Falla 14 Almirall Cadarso-Comte d’Altea (Enric Ginestar Morant)
  11. Premi a la Falla 278 Joaquim Costa-Comte d’Altea (Gio Artcolor)
  12. Premi a la Falla 6 Llanterna-Na Rovella-Av.de l’Oest (Xavier Ureña Rodenes)
  13. Premi a la Falla 84 Gravador Esteve-Ciril Amorós (Paco Giner Nuñez)
  14. Premi a la Falla 120 Molinell-Alboraia (Carlos Herrero Muria)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 34 Pilar, pl. (Xavier Gurrea)
  2. Premi a la Falla 284 Ceramista Ros-Josep Maria Mortes Lerma (Míriam García Sandemetrio)
  3. Premi a la Falla 384 Santa Genoveva Torres-Arquitecte Tolsà (Mario Pérez Sánchez)
SECCIÓ 2
  1. Premi a la Falla 177 Sueca-Literat Azorín (Gonzalo Rojas)
  2. Premi a la Falla 302 Xiva-Francisco de Llano (Salvador Dolz Rubio)
  3. Premi a la Falla 316 Arxiduc Carles-Músic Gomis (Vicente Gomar (disseny Paco Camallonga))
  4. Premi a la Falla 187 Regne de València-Duc de Calàbria (Luis Enguídanos Montoro)
  5. Premi a la Falla 173 Jesús-Sant Francesc de Borja (Rubén Arcos Martí)
  6. Premi a la Falla 242 Ribera-Convent de Santa Clara (Raúl García Pertusa)
  7. Premi a la Falla 55 Sapadors-Vicent Lleó (Ángel Navarro Requena)
  8. Premi a la Falla 358 Andreu Piles Ivars-Salvador Tuset (Gregorio Acebedo García)
  9. Premi a la Falla 328 Enginyer Manuel Maese-Cristóbal Llorens (Salvador Dolz Rubio)
  10. Premi a la Falla 59 Aras de Alpuente-Castell de Pop (Miriam García Sandemetrio)
  11. Premi a la Falla 260 Barri de Sant Isidre (José Ramón Lisarde Ferrer)
  12. Premi a la Falla 330 Vicent Sancho Tello-Xile (Ángel Navarro Requena)
  13. Premi a la Falla 89 Sant Vicent-Periodista Azzati (Óscar Villada Sanchis)
  14. Premi a la Falla 49 Barraca-Espadà (Bernardo Estela Parra)
  15. Premi a la Falla 377 Av.de França-Alfred Toran i Olmos (Carlos Herrero Muria)
  16. Premi a la Falla 43 Marqués de Montortal-Berní i Català (Jose Fuster García)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 55 Sapadors-Vicent Lleó (Ángel Navarro Requena)
  2. Premi a la Falla 43 Marqués de Montortal-Berní i Català (Jose Fuster García)
  3. Premi a la Falla 358 Andreu Piles Ivars-Salvador Tuset (Gregorio Acebedo García)
SECCIÓ 3
  1. Premi a la Falla 28 Cuba-Literat Azorín (Mario Pérez Sánchez)
  2. Premi a la Falla 111 Burjassot-Pare Carbonell (Juanjo Salom Díaz)
  3. Premi a la Falla 178 Illes Canàries-Trafalgar (José Fuster García)
  4. Premi a la Falla 31 Lo Rat Penat (Teo Chichanova)
  5. Premi a la Falla 165 Pizarro-Ciril Amorós (Xavier Gurrea)
  6. Premi a la Falla 289 Isabel la Catòlica-Ciril Amorós (Ángel Navarro Requena)
  7. Premi a la Falla 45 Sagunt-Sant Antoni-Pare Urbà (Javier Rico Catalán)
  8. Premi a la Falla 169 Major-Moraira-Natzaret (Ximo Martí Fernández)
  9. Premi a la Falla 267 Marià Benlliure-Séquia de Tormos (Carlos Herrero Muria)
  10. Premi a la Falla 129 Ramiro de Maeztu-Els Lleons (Manuel Martínez Reig)
  11. Premi a la Falla 107 Bilbao-Maximilià Thous (Jorge Gil Sapiña)
  12. Premi a la Falla 249 Segòvia, pl.-Doctor Tomàs Sala (Emilio Tamarit Simón)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 178 Illes Canàries-Trafalgar (José Fuster García)
  2. Premi a la Falla 165 Pizarro-Ciril Amorós (Xavier Gurrea)
  3. Premi a la Falla 31 Lo Rat Penat (Teo Chichanova)
SECCIÓ 4
  1. Premi a la Falla 228 Arquitecte Alfaro-Francesc Cubells (Kuebien Valencia, S.L.U.)
  2. Premi a la Falla 61 Marqués de Montortal-Josep Esteve (Xavier Gurrea)
  3. Premi a la Falla 154 Sant Vicent-Marvà (José Fuster García)
  4. Premi a la Falla 300 Santa Maria Micaela-Martí l’Humà (Rubén Arcos Martí)
  5. Premi a la Falla 188 Primat Reig-Vinaròs (Juan José Salom Díaz)
  6. Premi a la Falla 96 Quart Extramurs-Velázquez (José Ramón Lisarde Ferrer)
  7. Premi a la Falla 183 Illes Canàries-Dama d’Elx (Ángel Navarro Requena)
  8. Premi a la Falla 147 Mare de Déu de Lepant, pl. (Lorenzo Fandos Ayoro)
  9. Premi a la Falla 86 Blocs Platja (Borja Lorente Castillo)
  10. Premi a la Falla 53 Pintor Segrelles, pl. (Samuel Martínez López)
  11. Premi a la Falla 47 Alberic-Heroi Romeu (Jesús Liñana Ferrando)
  12. Premi a la Falla 171 Ramon de Rocafull-Comte d’Alaquàs (Miguel March Azor)
  13. Premi a la Falla 349 Sants Just i Pastor-Serradora (Xavi Bonilla Silvestre)
  14. Premi a la Falla 186 Bisbe Jaume Pérez-Lluís Oliag (Cristian García Carrasco)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 61 Marqués de Montortal-Josep Esteve (Xavier Gurrea)
  2. Premi a la Falla 188 Primat Reig-Vinaròs (Juan José Salom Díaz)
  3. Premi a la Falla 300 Santa Maria Micaela-Martí l’Humà (Rubén Arcos Martí)
SECCIÓ 5
  1. Premi a la Falla 197 Monestir de Poblet-Aparicio Albiñana (Borja Lorente Castillo)
  2. Premi a la Falla 158 Albacete-Marvà (Míriam García Sandemetrio)
  3. Premi a la Falla 291 Jerónima Galés-Litògraf Pascual i Abad (Ángel Navarro Requena)
  4. Premi a la Falla 179 Ferros-Joan Baptista Perales (Borja Llorens Mata)
  5. Premi a la Falla 32 Doctor Serrano-Carles Cervera-Clero (Ausiàs Estrugo Mañó)
  6. Premi a la Falla 214 Cristòfol Sorní-Mestre Martín (Kuebien Valencia, S.L.U.)
  7. Premi a la Falla 266 Mendizábal (Carlos Herrero Muria)
  8. Premi a la Falla 26 Ciutat de l’Artista Faller (Teo Chichanova)
  9. Premi a la Falla 184 Indústria-Sants Just i Pastor (Sergio Gómez Ferrer)
  10. Premi a la Falla 232 Pius XI-Fontanars (Josué Beitia Cardós)
  11. Premi a la Falla 292 Mestre Arambul Sanz-Campanar (Ricard Balanzá Martín)
  12. Premi a la Falla 192 Ramiro de Maeztu-Humanista Furió (Vicente Domínguez Pérez)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 158 Albacete-Marvà (Míriam García Sandemetrio)
  2. Premi a la Falla 179 Ferros-Joan Baptista Perales (Borja Llorens Mata)
  3. Premi a la Falla 26 Ciutat de l’Artista Faller (Teo Chichanova)
SECCIÓ 6
  1.  Premi a la Falla  144 Progrés-Teatre de la Marina (Inma López Ebri)
  2. Premi a la Falla  174 Pintor Salvador Abril-Peris i Valero (Ángel Navarro Requena)
  3.   Premi a la Falla    79 Ferran el Catòlic-Àngel Guimerà (Mario Pérez Sánchez)
  4. Premi a la Falla  254 Pare Santonja-Cardenal Benlloch (Sergio Guijarro Pascual)
  5.   Premi a la Falla  101 Carrera de Malilla-Enginyer J. Benlloch (José Fuster García)
  6.   Premi a la Falla  308 Mercat de Castella (David Ojeda Amorós)
  7.   Premi a la Falla    54 Joaquim Costa-Borriana (Vicente Domínguez Pérez)
  8.   Premi a la Falla  366 Santiago Rusiñol-Comte de Lumiares (Javier Rico Catalán)
  9.   Premi a la Falla  122 Cervantes-Pare Jofré (Xaume Torrent Arenas)
  10. Premi a la Falla  274 Tenda, pl. (Bernardo Estela Parra)
  11. Premi a la Falla    11 Mercé, pl. (Salvador Ferris Cerveró)
  12. Premi a la Falla  295 Camí de Montcada-Pintor Jacomart (Vicente Fco. Lorenzo Albert)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla  174 Pintor Salvador Abril-Peris i Valero (Ángel Navarro Requena)
  2. Premi a la Falla  144 Progrés-Teatre de la Marina (Inma López Ebri)
  3. Premi a la Falla    54 Joaquim Costa-Borriana (Vicente Domínguez Pérez)
SECCIÓ 7
  1. Premi a la Falla 103 València-Teodor Llorente (Santiago Muñoz Girón)
  2. Premi a la Falla 152 Sant Vicent Màrtir-Pianista Empar Iturbi (Carlos Herranz Martínez)
  3. Premi a la Falla 262 Campament-La Iessa (Roberto Moratalla Gómez)
  4. Premi a la Falla 151 Just Vilar-Mercat del Cabanyal (Vicente Domínguez Pérez)
  5. Premi a la Falla 334 Doctor Marañón-Mestre Palau (Ángel Navarro Requena)
  6. Premi a la Falla 142 Cuba-Buenos Aires (Cristian García Carrasco)
  7. Premi a la Falla 247 Lleons-Poeta Mas i Ros (Fet d’encàrrec)
  8. Premi a la Falla 226 Doctor Joan Josep Dómine-Port (Fet d’encàrrec)
  9. Premi a la Falla 276 Carrera de Malilla-Illa Cabrera (Nuria Ferragud Sanchis)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 152 Sant Vicent Màrtir-Pianista Empar Iturbi (Carlos Herranz Martínez)
  2. Premi a la Falla 151 Just Vilar-Mercat del Cabanyal (Vicente Domínguez Pérez)
  3. Premi a la Falla 176 Campanar-Hipòlit Rovira (Isaac Argudo Molero)
SECCIÓ 8
  1. Premi a la Falla 161 Regne de València-Ciscar (David Mourelle)
  2. Premi a la Falla 194 Visitació-Oriola (Toni Ramos Asensi)
  3. Premi a la Falla 168 Josep Benlliure-Teatre de la Marina (Vicente Domínguez Pérez)
  4. Premi a la Falla 221 Llibertat-Teodor Llorente (Xaume Torrent Arenas)
  5. Premi a la Falla 27 Cadis-Els Centelles (Francisco Javier Sierra Alarcón)
  6. Premi a la Falla 102 Fèlix Pizcueta-Ciril Amorós (Ximo Martí Fernández)
  7. Premi a la Falla 342 Avinguda de Valladolid-Enginyer Vicent Pichó (José Luis Platero Cosí)
  8. Premi a la Falla 110 Lope de Vega, pl. (Álvaro Guija Moreno)
  9. Premi a la Falla 156 General Pando-Serrano Flores (Rafael Guillot Comeche)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 194 Visitació-Oriola (Toni Ramos Asensi)
  2. Premi a la Falla 168 Josep Benlliure-Teatre de la Marina (Vicente Domínguez Pérez)
  3. Premi a la Falla 27 Cadis-Els Centelles (Francisco Javier Sierra Alarcón)
SECCIÓ 9
  1. Premi a la Falla 285 Rodríguez de Cepeda-Llorenç Palmireno (Mario Gual Del Olmo)
  2. Premi a la Falla 15 Bosseria-Tossal (Mario Pérez Sánchez)
  3. Premi a la Falla 325 Mestre Rodrigo-General Avilés (Carlos Herranz Martínez)
  4. Premi a la Falla 269 Nàquera-Lauri Volpi (La Comisión)
  5. Premi a la Falla 283 Jacinto Benavente-Regina Na Germana (Daniel Barea Ortiz)
  6. Premi a la Falla 215 Baró de Patraix-Conca (Adrián Ballesteros Rubio)
  7. Premi a la Falla 216 Rubén Vela-Doctor Waksman (Borja Llorens Mata)
  8. Premi a la Falla 279 Maties Perello-Lluís de Santàngel (Fernando López Caballero)
  9. Premi a la Falla 20 Salamanca-Comte d’Altea (Vicente Domínguez Pérez)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 225 Rosari-Calabuig, pl. (Rafael Martínez Reig)
  2. Premi a la Falla 319 Sant Vicent de Paül-Dip. Clara Campoamor (Ramón Solaz Gil)
  3. Premi a la Falla 15 Bosseria-Tossal (Mario Pérez Sánchez)
SECCIÓ 10
  1.  Premi a la Falla  392 Blas Gámez – Ángel Villena (Francisco Tarazona García)
  2. Premi a la Falla  240 Mestre Bellver-Marià Ribera (Fernando Foix Fabregat)
  3.   Premi a la Falla    33 Montortal-Torrefiel (Imaginarte)
  4. Premi a la Falla      5 Doctor Olóriz-Arquebisbe Fabián i Fuero (Manuel Martínez Reig)
  5.   Premi a la Falla  327 Pintor Pasqual Capuz-Fontanars (Daniel Barea Ortiz)
  6.   Premi a la Falla  114 Carrera de Sant Lluís-Doctor Waksman (Víctor Navarro Granero)
  7.   Premi a la Falla  259 Oltà-Juan Ramón Jiménez (Miguel March Azor)
  8.   Premi a la Falla  245 Manuel de Falla-Tamarindes (Lorenzo Fandos Ayoro)
  9.   Premi a la Falla    57 Pelai-Matemàtic Marzal (Andreu Sánchez Hernández)

ENGINY I GRÀCIA

  1.  Premi a la Falla  115 Frederic Mistral-Murta (Fet d’encàrrec)
  2. Premi a la Falla  130 Patraix, pl. (Vicente Espeleta García)
  3.   Premi a la Falla    33 Montortal-Torrefiel (Imaginarte)
SECCIÓ 11
  1. Premi a la Falla   251 Carrera de Sant Lluís-Rafael Albiñana (Francisco Tarazona García)
  2. Premi a la Falla   332 Poeta Llorente (Ernesto Cimas Ribera)
  3. Premi a la Falla   275 Pouet, pl. (Alejandro Cano Hernández)
  4. Premi a la Falla  270 Cuenca Tramoyeres-Guàrdia Civil (Sacabutxart)
  5. Premi a la Falla   155 Barraca-Església del Rosari (Lorenzo Fandos Ayoro)
  6. Premi a la Falla   125 Baró de San Petrillo-Leonor Jovani (Jorge Gil Sapiña)
  7. Premi a la Falla   127 Doctor Sanchis Bergón-Túria (David Ojeda Amorós)
  8. Premi a la Falla   116 Josep Maestre (José Vicente Zurita Abad)
  9. Premi a la Falla   131 Iecla-Cardenal Benlloch (Álvaro Guija Moreno)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla   251 Carrera de Sant Lluís-Rafael Albiñana (Francisco Tarazona García)
  2. Premi a la Falla   131 Iecla-Cardenal Benlloch (Álvaro Guija Moreno)
  3. Premi a la Falla  69 Sant Josep de Pignatelli-Doctor Peset Aleixandre (Vicente Espeleta García)
SECCIÓ 12
  1. Premi a la Falla 29 Peu de La Creu-En Joan de Vila-Rasa (Mario Pérez Sánchez)
  2. Premi a la Falla 30 La Vall de Laguar-Pare Ferris (Pedro Rodríguez Marín)
  3. Premi a la Falla 170 Regne de València-Sant Valer (Ximo Martí Fernández)
  4. Premi a la Falla 335 L’Eliana-El Cid (Sergio Gómez Ferrer)
  5. Premi a la Falla 2 Mercat de Russafa, pl. (David Ojeda Amorós)
  6. Premi a la Falla 164 Pérez Galdós-Calixt III (Daniel Salvador Esteve)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 170 Regne de València-Sant Valer (Ximo Martí Fernández)
  2. Premi a la Falla 29 Peu de La Creu-En Joan de Vila-Rasa (Mario Pérez Sánchez)
  3. Premi a la Falla 180 Plaça d’Espanya-Ramón y Cajal-Pintor Benedito (Xaume Torrent Arenas)
SECCIÓ 13
  1. Premi a la Falla 223 Benicadell-Sant Roc (Carlos Herranz Martínez)
  2. Premi a la Falla 281 Ministre Luis Mayans-Argenter Suárez (José Luis Platero Cosí)
  3. Premi a la Falla 19 Sant Bult, pl. (Enrique Iborra Lobejón)
  4. Premi a la Falla 309 Negret, pl. (Manuel Martínez Reig)
  5. Premi a la Falla 304 Isaac Peral-Méndez Núñez (Daniel Barea Ortiz)
  6. Premi a la Falla 374 Pere Cabanes-Joan XXIII (Santiago Muñoz Girón)
  7. Premi a la Falla 167 En Plom-Guillem de Castro (Juan Alberto Navarro Guijarro)
  8. Premi a la Falla 159 Doctor Manuel Candela-Beatriz Tortosa (Juan Carlos Banacloy Cuevas)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 281 Ministre Luis Mayans-Argenter Suárez (José Luis Platero Cosí)
  2. Premi a la Falla 223 Benicadell-Sant Roc (Carlos Herranz Martínez)
  3. Premi a la Falla 80 Ripalda-Beneficència-Sant Ramon (Julia Navarro Coll)
SECCIÓ 14
  1. Premi a la Falla 66 Arbre, pl. (Emilio Tamarit Simón)
  2. Premi a la Falla 341 Carters-Litògraf Pasqual i Abad (José Fuster García)
  3. Premi a la Falla 37 Dalt-Sant Tomàs (Santiago Muñoz Girón)
  4. Premi a la Falla 189 Giorgeta-Roís de Corella (Luis Enguídanos Montoro)
  5. Premi a la Falla 371 Josep Maria Bayarri-Los Isidros (Francisco Javier Soriano Gimeno)
  6. Premi a la Falla 208 Escalante-Marina (Alejandro Cano Hernández)
  7. Premi a la Falla 109 Sant Rafael-Antón Martín (Ximo Martí Fernández)
  8. Premi a la Falla 185 Poeta Altet-Benicarló (Salvador Dolz Rubio)
  9. Premi a la Falla 354 Marqués de Lozoya-Poeta Josep Cervera i Grifol (Ignacio Ferrando Tamarit)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 341 Carters-Litògraf Pasqual i Abad (José Fuster García)
  2. Premi a la Falla 189 Giorgeta-Roís de Corella (Luis Enguídanos Montoro)
  3. Premi a la Falla 66 Arbre, pl. (Emilio Tamarit Simón)
SECCIÓ 15
  1. Premi a la Falla 85 Cuba-Dénia (David Sánchez Llongo)
  2. Premi a la Falla 175 Barri Mont de Pietat (Pascual R. Montes Carrasco)
  3. Premi a la Falla 117 Daroca-Pare Viñas (Santiago Muñoz Girón)
  4. Premi a la Falla 105 Poeta Asins-Alegret-Puçol (José Vicente Zurita Abad)
  5. Premi a la Falla 72 Joaquim Navarro-Carrícola (Xaume Torrent Arenas)
  6. Premi a la Falla 218 Ausiàs March-Na Rovella (Juan Alberto Navarro Guijarro)
  7. Premi a la Falla 287 Riu Bidasoa-Comte de Torrefiel (Cristian García Carrasco)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 72 Joaquim Navarro-Carrícola (Xaume Torrent Arenas)
  2. Premi a la Falla 7 Borrull-Túria (Andreu Sánchez Hernández)
  3. Premi a la Falla 88 Bailén-Xàtiva (Matías Almela Piqueras)
SECCIÓ 16
  1. Premi a la Falla 257 Músic Espí-Gravador Fabregat (Manuel Martínez Reig)
  2. Premi a la Falla 157 Sant Joan Bosco-Duc de Mandas (Míriam García Sandemetrio)
  3. Premi a la Falla 97 Sèneca-Iecla (Santiago Muñoz Girón)
  4. Premi a la Falla 359 Enginyer Josep Sirera-Pius IX (Francisco Cuadros y David Zahonero)
  5. Premi a la Falla 24 Cadis-Literat Azorín (Toni Ramos Asensi)
  6. Premi a la Falla 229 Antonio Molle-Gregorio Gea (Francisco J. Cuadros y David Zahonero)
  7. Premi a la Falla 133 Reina-Vicent Guillot (Lorenzo Santana)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 97 Sèneca-Iecla (Santiago Muñoz Girón)
  2. Premi a la Falla 350 Tribunal de les Aigües (Sergio Rodríguez Pons)
  3. Premi a la Falla 90 Nador-Miraculosa (Francisco Olivares y Juan Valencia)
SECCIÓ 17
  1. Premi a la Falla 50 Corretgeria-Bany dels Pavesos (Iván Tortajada Estellés)
  2. Premi a la Falla 331 Marqués de Solferit (Teo Chichanova)
  3. Premi a la Falla 58 Sevilla-Dénia (José Ramón Lisarde Ferrer)
  4. Premi a la Falla 344 Polo y Peyrolón-Ciutat de Mula (Juan Manuel Varó Corbí)
  5. Premi a la Falla 51 Carretera d’Escrivà-Coop. de Sant Ferran (Toni Ramos Asensi)
  6. Premi a la Falla 252 Maria Ros-Sant Tomàs (La Comisión)
  7. Premi a la Falla 333 Mestre Serrano-Alacant (Gotes de foc C.B.)
  8. Premi a la Falla 263 Salvador Giner-Gregori Gea (Agustín Torralba Soto)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 348 Cadis-Mossén Femenia-Puerto Rico (La Comissió)
  2. Premi a la Falla 344 Polo y Peyrolón-Ciutat de Mula (Juan Manuel Varó Corbí)
  3. Premi a la Falla 311 Castielfabib-Marqués de Sant Joan (Reyes Pe)
SECCIÓ 18
  1. Premi a la Falla 230 Mossén Josep Cuenca-Pinedo (Manuel José Blanco Climent)
  2. Premi a la Falla 195 Gravador Jordán-Escultor Pastor (Ángel Navarro Requena)
  3. Premi a la Falla 224 Sequiota, pl.-El Palmar (Ximo Esteve Mares)
  4. Premi a la Falla 258 Calvo Acacio (Vidal Rafael Garrido Gavidia)
  5. Premi a la Falla 357 Moreria, pl. (Mª Teresa Meliá Santamaría)
  6. Premi a la Falla 272 Menéndez y Pelayo-Catalunya (Víctor Navarro Granero)
  7. Premi a la Falla 213 Vivons-Romeu de Corbera (Vicente Zacarés Carrió)
  8. Premi a la Falla 306 Cedre-Explorador Andrés (Marco Antonio Ceballos García)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 230 Mossén Josep Cuenca-Pinedo (Manuel José Blanco Climent)
  2. Premi a la Falla 198 Àngel, pl. (Fet d’encàrrec)
  3. Premi a la Falla 258 Calvo Acacio (Vidal Rafael Garrido Gavidia)
SECCIÓ 19
  1. Premi a la Falla 389 Manuel Melià i Fuster-María Fernanda D’Ocón (Javier Rico Catalán)
  2. Premi a la Falla 8 Murillo-Palomar (Sevior & Priol Arts (Juanjo Sevior))
  3. Premi a la Falla 339 Blanqueries (Manolo Rubio (diseño de Alejandro Rubio))
  4. Premi a la Falla 237 Senent Ibáñez-Massarrojos (Francisco Olivares y Juan Valencia)
  5. Premi a la Falla 273 Regne de València-Mestre Serrano (Alejandro Cano Hernández)
  6. Premi a la Falla 4 Portal de la Valldigna-Salines (Vicente Espeleta García)
  7. Premi a la Falla 305 Universitat Vella-Patriarca, pl. (Fet d’encàrrec)
  8. Premi a la Falla 233 Av. De la Plata-La Senyera (Javier Capella Claramonte)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 8 Murillo-Palomar (Sevior & Priol Arts (Juanjo Sevior))
  2. Premi a la Falla 339 Blanqueries (Manolo Rubio (diseño de Alejandro Rubio))
  3. Premi a la Falla 4 Portal de la Valldigna-Salines (Vicente Espeleta García)
SECCIÓ 20
  1. Premi a la Falla 200 Carcaixent-Compromís de Casp (Alejandro Cano Hernández)
  2. Premi a la Falla 196 Guillem Sorolla-Recaredo (Alejandro Cano Hernández)
  3. Premi a la Falla 190 Mare de Déu de la Fontsanta (Lorenzo Fandos Ayoro)
  4. Premi a la Falla 268 Isaac Peral-Misser Mascó (La Comisión)
  5. Premi a la Falla 356 Evarist Bas-Cullera (La Comisión)
  6. Premi a la Falla 48 Creu i Mislata (Alejandro Santaeulalia Serrán)
  7. Premi a la Falla 99 Ferran el Catòlic-Erudit Orellana (ArtdeFoc Creaciones Artísticas S.L.)
  8. Premi a la Falla 323 Fontcalent-Lebon (Juane Cortell Dacsa)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 268 Isaac Peral-Misser Mascó (La Comisión)
  2. Premi a la Falla 99 Ferran el Catòlic-Erudit Orellana (ArtdeFoc Creaciones Artísticas S.L.)
  3. Premi a la Falla 373 Antiga Senda de Senent-Albereda (José Fco. Gómez Fonseca)
SECCIÓ 21
  1. Premi a la Falla 46 Baix-Mesó de Morella (Vicente Domínguez Pérez)
  2. Premi a la Falla 92 En Sendra-Coll, pl. (Mª Teresa Meliá Santamaría)
  3. Premi a la Falla 271 Mossén Milà, pl. (José Jarauta Navajas)
  4. Premi a la Falla 36 Guillem de Castro-Triador (Celso Sierra Barberá)
  5. Premi a la Falla 297 Hernández Lázaro-Vall de la Ballestera (Isidro Martínez Aparicio)
  6. Premi a la Falla 248 Saineter Arniches-Arquitecte Ribes (Santiago Parrado Dobón)
  7. Premi a la Falla 379 La Vall d’Albaida-La Canal de Navarrés (Mª Carmen Baeza Brotons (Carbae))
  8. Premi a la Falla 119 Burjassot-Carretera de Paterna (Francisco Martos Sánchez)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 46 Baix-Mesó de Morella (Vicente Domínguez Pérez)
  2. Premi a la Falla 248 Saineter Arniches-Arquitecte Ribes (Santiago Parrado Dobón)
  3. Premi a la Falla 364 Pius XII-Jaume Roig (Santiago Parrado)
SECCIÓ 22
  1. Premi a la Falla 253 Pi i Margall-Arturo Cervellera (Xaume Torrent Arenas)
  2. Premi a la Falla 280 Doctor Berenguer Ferrer, pl. (José Ramón Lisarde Ferrer)
  3. Premi a la Falla 369 Poetes Anònims-El Real de Gandia (La Comisión)
  4. Premi a la Falla 313 Poble, pl.-Sant Roc (Cristian García Carrasco)
  5. Premi a la Falla 172 Pérez Galdós-Jesús-Mestre Sosa (Sergio Lis Abril y Alfredo Villena López)
  6. Premi a la Falla 385 Vicent Castell Maíques, pl. (Francisco Cuadros y David Zahonero)
  7. Premi a la Falla 98 Mestre Aguilar-Maties Perelló (La Comisión)
  8. Premi a la Falla 256 Blasco Ibáñez-Mestre Ripoll (Alejandro Cano Hernández)

ENGINY I GRÀCIA

  1. Premi a la Falla 134 Vilanova de Castelló-Horticultor Galán (La Comisión)
  2. Premi a la Falla 128 Mestre Valls-Mariner Albesa (La Comisión)
  3. Premi a la Falla 280 Doctor Berenguer Ferrer, pl. (José Ramón Lisarde Ferrer)
Premis Caliu
  1. Premi a la Falla 374 Pere Cabanes-Joan XXIII (Santiago Muñoz Girón)
  2. Premi a la Falla 319 Sant Vicent de Paül-Dip. Clara Campoamor (Ramón Solaz Gil)
  3. Premi a la Falla 203 Joan Baptista Vives (Francisco Tarazona García)
  4. Premi a la Falla 236 Jesús, pl. (Juan Jesús García Pérez)
  5. Premi a la Falla 275 Pouet, pl. (Alejandro Cano Hernández)
FALLES EXPERIMENTALS
  1. Premi a la Falla    21 Borrull-Socors (Miguel Hernández Aguelo (Miguel H))
  2. Premi a la Falla  311 Castielfabib-Marqués de Sant Joan (Reyes Pe)
  3. Premi a la Falla  318 Tarongers-Universitat Politècnica (Tres Tristos Tigres)
  4. Premi a la Falla    80 Ripalda-Beneficència-Sant Ramon (Julia Navarro Coll)
  5. Premi a la Falla    63 Ripalda-Soguers (Vicente Julián García Pastor)

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.